TESLA Osilatörü - Enerji uygulaması

El probunun cilt yüzeyine temas eden noktalarda, enerji frekansından kaynaklanan küçük deri damarlarının ilk anemizasyonundan (= kan boşalması) sonra, lokal bir hiperemi (= kan birikimi) gelişir. Vücut ısısında bir artış elde edilir ve bu da ayrı bir sıcaklık hissi olarak algılanır. Doku üzerinde, stromal partiküller elektrik alanlardan etkilenir ve akım, vücudun ilgili bölgesine demet halinde yayılır.

Bu uygulama bize, teknik ya da fiziksel olarak, sadece tedavinin hedeflediği, arzu edilen noktalarda yapay olarak üretilen ısıyla, vücudun geri kalanını zorlamadan bölgesel ısınmanın tedavi edici amaçla kullanımına yönelik çok değerli bir fırsat vermektedir. Vücuda yayılan yüksek frekanslı enerji demetleri, toplam organ etkinliğinin uyarılmasına katkıda bulunur ve bölgesel olarak iyileşme sürecini başlatırken aktif yaşam gücü enerjisini de destekler ve aktive eder.

Enerji alan tedavisinin doğru şekilde kullanılmasıyla gerçekleştirilen tedavide hiç bir şekilde ağrı hissedilmez, tam tersine bu işlem canlandırıcı, rahatlatıcı ve hoş bir etki bırakır. Bu uygulama ile, hastanın tedaviden önceki şikayetlerinin çok kısa bir sürede ortadan kaldırılması mümkündür.

Alt kısımda bulunan Resim Galerisinde, Terapistler tarafından önerilen üç aşamalı bir uygulama tavsiyesi:

  • İlk uygulama, Akupunktur ve Refleksoloji noktalarından "Enerj Aktivasyon Noktaları",
    Vücut enerjisindeki tıkanıklıklar giderilir, enerji vücuda dengeli bir biçimde yayılmaya başlar dolayısıyla kan dolaşımı sorunları ortadan kalkar ve oksijen hücrelere daha kolay dağılır.

  • 15-45 Dakikalık "Sorunlu Semptom Bölgesi" direk Organlar üzerinden.
    Vücudumuzda dolaşan enerjinin dağılımındaki düzensizlikler sonucu hastalıklar ortaya çıkar, Alternativ olarak Omuriliği veya Meridyenler uygulaması tavsiye edilir.

  • son aşama "Lenf Sistem Aktivasyon Noktaları",
    Lenfatik sistem kan dolaşımının yanı sıra vücudun ikinci ana dolaşım organıdır: rolü atık maddelerin taşınması ve dokuların drenajıdır, Lenf sistemi görevini daha iyi yapar ve vücuttaki toksinler hücrelerden daha kolay atılır, bağışıklık sistemi için çok önemlidir.

BİZİ TAKİP EDİN :