Altıgen Su

Altıgen Su, Evrensel gücünü kendi içinde taşır.

Su, günümüzde, bir çok insan için anlamını yitirmiştir. Eski uyarlıklar suyun kutsallığını daima kabul etmekteydi. Onlara göre su kutsaldı. Su, tanrısal bir yaşam maddesi ve saflık kaynağı olarak görülüyordu.

Kaynak suyu, kaynağından çıkıp yeryüzüne ulaştığında güneş ışığı ile temas ettiğinde, fotonları ve güneş ışığının tüm frekanslarını emer. Böylece evrensel bir iyileştirici etkiye sahip olur. Çözünmüş mineraller vücut hücrelerinde bulunur, damar çeperlerinde birikmezler.

Kaynak suyu ya da yeraltı suyu, yeraltındaki kaya katmanlarından süzülür. Elde edilen mikro kümelenmiş suda mineraller çözünmüş haldedir. Kaynak suyu daima mikro kümelenmiş canlı Altıgen sudur.

Yapılandırılmış su, vücudun kendi kendini iyileştirme gücünü doğal bir şekilde artırır ve vücudu güçlendirir. Bu insanlar ve hayvanlar için de geçerlidir. Bitkilerde, enerjilenmiş suyun emme enerjisi, hastalıklara ve haşere istilalarına karşı bitkiyi daha dirençli kılar. Ayrıca bitkinin daha iyi çimlenmesini ve daha iyi köklenmesini sağlar, bitkinin yaşam kalitesini artırır.

Kural şudur: Su ne kadar ince kümelenmişse, o kadar canlıdır. Ve sadece bu ince kümelenmiş Altıgen Su Hücre için uygun olan sudur! Böyle Altıgen Su, Hücre zarından geçer, kılcal damarlara en iyi şekilde nüfuz eder ve vücut dokusundan veya bağ dokudan organlara oldukça kolay bir şekilde geçer.

Altıgen, bütün alanlarda mükemmelliğin ve yaradılışın ilkelerini yansıtır.

Öyleyse, neden mükemmel Altıgen yapıdaki sudan daha düşük kalitede bir Su içelim ki?

Canlı Kan Analizi - Rolu formasyonu

Bir Bardak Altıgen Su içildiğinde, yaklaşık 10-15 Dakika içerisinde Kan hücrelerinin "Rulo formayonunu" düzeltmektedir.

BİZİ TAKİP EDİN :